ENDERMOLOGIA TURBO SLIM TO JEDEN Z NAJBARDZIEJ POPULARNYCH I SKUTECZNYCH SPOSOBÓW MODELOWANIA SYLWETKI ORAZ WALKI Z CELLULITEM

 

Pakiet 10 ZABIEGÓW ENDERMOLOGII 30 MINUT  900  zł - PROMOCJA 700 zł*

GRATIS STRÓJ  
Pojedynczy zabieg 90 zł 
10 zabiegów Endermologii i 20 Fitroll Roll 30 min - 800 zł

 

Pakiet 10 ZABIEGÓW ENDERMOLOGII 60 MINUT  1400 zł - PROMOCJA 1100 zł*

GRATIS STRÓJ
Pojedynczy zabieg 140 zł
10 zabiegów Endermologii i 20 Fitroll Roll 30 min -  1200 zł

 

Endermologia to wyspecjalizowany rodzaj masażu z podciśnieniem, doskonale redukujący problem cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, nieproporcjonalnej sylwetki.

Na czym polega endermologia?

Jest to masaż wykonywany mechanicznie, z użyciem rolek i próżniowego zasysania fałd skóry. Endermologia wykonuje masaż ze stałą siłą nacisku, równomiernie zasysając skórę. Działa na głębsze tkanki, dzięki czemu wykazuje się o wiele lepszą skutecznością względem na przykład kosmetyków antycellulitowych.

Masaż próżniowy spełnia również funkcję masażu limfatycznego, co usprawnia usuwanie toksyn z organizmu. Poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki. Usprawnia gospodarkę wodną organizmu.

Dlaczego Endermologia Turbo Slim?

ETS oddziałuje na ciało o wiele mocniej od tradycyjnej endermologii ze względu na fakt ciągłego programu zasysania skóry. Również siła masażu próżniowego w przypadku ETS jest mocniejsza, ale wciąż dostosowywana do potrzeb i odczuć Klientek. 
Budowa głowicy pozwala na bardziej energiczne poruszanie się po ciele w trakcie zabiegu i pozwala na krótsze, dopasowane do opracowywanej partii ciała ruchy.