Endermologia jest nowoczesną i skuteczną metodą walki z nadwagą i cellulitem poprzez modelowanie sylwetki.PAKIET 10 ZABIEGÓW 30 MINUT 500 zł
PAKIET 10 ZABIEGÓW 1 GODZINA 900 zł
10 ZABIEGÓW (60 MINUT) ENDERMOLOGII I 20 WEJŚĆ NA ROLLMASAŻ 1 100 zł
10 ZABIEGÓW (30 MINUT) ENDERMOLOGII I 20 WEJŚĆ ROLLMASAŻ 700 zł
10 ZABIEGÓW ENDERMOLOGII (60 MINUT) I 5 ZABIEGÓW BODY WRAPPINGU 1 350 zł

 

Endermologia to zabieg wykonywany przez aparat, posiadający 2 elektronicznie sterowane rolki mechaniczne umieszczone w komorze hermetycznej działające w połączeniu z podciśnieniem. Mają one za zadanie zwijanie i rozwijanie fałdu skórnego. Głowice zabiegowe rozmasowują tę fałdę w kilku kierunkach. Skóra odzyskuje prawidłową elastyczność i naturalny blask.

Endermologia to zabieg terapeutyczny i estetyczny. Przynosi wyraźne efekty w walce z procesami starzenia.

 

 
Rewolucja w odchudzaniu i likwidacji cellulitu!

  >Wyszczupla
  Aktywacja lipolizy w adiopocytach powoduje rozbicie i uwolnienie kwasów tłuszczowych.
  >Ujędrnia
  Stymulacja fibroblastów, która wzmacnia podtrzymującą sieć włókien kolagenu i elastyny w celu uzyskania jędrnej skóry
  >Wygładza i rzeźbi ciało   
  Rozbicie nagromadzonego tłuszczu, rozciągnięcie przegród międzykomórkowych, w celu wygładzenia nierówności na skórze.PRZYJDŹ DO NAS :

-> Przekonaj się jak skuteczne są nasze zabiegi

-> Skorzystaj z darmowej konsultacji diagnostycznej skóry

-> 10 minutowy zabieg Endermologii lub Liporadiologie Vinci bezpłatny przy konsultacji.

-> Sprawdź na sobie jak działa Fitroll Roll Masaż - 30 minutowy seans bezpłatny,

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację 22 786 90 20

*** Istnieje możliwość opłaty ratalnej.

 

Zalety zabiegu:
Chcecie Państwo wymodelować sylwetkę do wymarzonego kształtu, lub pozbyć się tkanki tłuszczowej w konkretnych obszarach ciała? A może dręczy Was myśl o cellulicie, który jest w stanie zniszczyć myśl nie tylko o wyjściu na basen, czy plażę, ale też o założeniu bardziej odkrywającej nogi, letniej lub wieczorowej sukienki… Jeżeli to są zmartwienia, które są Państwu znane, ale szukacie metody, która jest delikatna, nieinwazyjna i najbardziej zbliżona do naturalnych działań – powinniście skorzystać z serii zabiegów endermologii.
Skuteczność endermologii w wyszczuplaniu i modelowaniu ciała, ale przede wszystkim zwalczaniu cellulitu jest bardzo wysoka. Poza tym zabieg jest bardzo precyzyjny –  endermologia działa dokładnie w miejscu powstawania cellulitu, stymulując komórki organizmu do odbudowy – zatem zabiegami można oddziaływać na bardzo konkretne problemy.
A zatem, jeśli myślicie Państwo o terapii wyszczuplającej lub anycellulitowej, która przebiega łagodnie, a efekty pojawiają się stopniowo i harmonijnie – pomyślcie o skorzystaniu z najnowocześniejszego na rynku urządzenia do przeprowadzenia endermologii.

 Wskazania do zabiegu:
Endermologia jest jedną z najbardziej sprawdzonych, łagodnych metod stosowanych, kiedy zależy nam na osiągnięciu rezultatów takich jak:
– działanie antycellulitowe i wyszczuplające, wygładzenie skóry,
– modelowanie i kształtowanie sylwetki,
– ujędrnianie skóry po odchudzaniu,
– w terapii przeciwobrzękowej,
– stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy,
– eliminacja toksyn z organizmu,
– rozluźnianie napiętych mięśni.
To jeden z najskuteczniejszych zabiegów na cellulit, cieszący się od lat ogromną popularnością.

Efekty po zabiegu:
Endermologia jest delikatną, wymagającą dla pełnych efektów wielu powtórzeń, jednak bardzo skuteczną terapią antycellulitową i wyszczuplającą.
Pełna kuracja, dzięki której Pacjent osiągnie satysfakcjonujące efekty to około 10-20 zabiegów w zależności od celów, jakie stawiamy przed terapią i indywidualnych uwarunkowań organizmu. Zabiegi wykonywane są średnio 2-3 razy w ciągu tygodnia.
Efekty zabiegów endermologii Klient może zobaczyć już po pierwszej wizycie – skóra wyraźnie się wygładza i nabiera sprężystości, ale pełen efekt w postaci zlikwidowanego lub znacząco zredukowanego cellulitu i wyszczuplenia (widocznego również w zmniejszeniu rozmiaru ubrania) oraz wymodelowania sylwetki można zobaczyć dopiero po przeprowadzeniu pełnej kuracji.
Bardzo istotnym, choć nie kluczowym efektem zabiegu jest oczyszczenie podczas organizmu z toksyn, co wynika z masażu limfatycznego, który jest jedną z funkcji zabiegu endermologii. Dzięki temu po endermologii Klient  odczuwa wewnętrzny przypływ sił i energii, które zawsze towarzyszą oczyszczaniu organizmu.

 


Szczegóły zabiegu:
Sama endermologia nie wymaga ze strony Klienta wcześniejszych przygotowań.
Przed przystąpieniem do zabiegu, który trwa 30 minut, bądź 1 godzinę.
Klient otrzymuje specjalną odzież zabiegową, tak zwany endermowear, w którym przystąpi do masażu endremologicznego.
Endermowear jest niezbędny ze względu na specyfikę masażu, ułatwia on poślizg rolek urządzenia na przestrzeni ciała poddanej terapii. Bowiem endermologia nie jest niczym innym jak kontrolowanym przez precyzyjne oprogramowanie komputerowe, rodzajem masażu mechanicznego wykorzystującego podciśnienie.
Terapeuta prowadząc głowicę urządzenia powoduje powstanie fałdy skórnej pod wpływem podciśnienia. Skóra przybiera kształt fali, która rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą elektronicznie sterowanych rolek. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Intensywność podciśnienia jest indywidualnie dobierana, tak, aby zabieg nie był bolesny.
W czasie zabiegu skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie, metabolizm i stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych.
Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana intensywnie skóra rozpoczyna intensywną produkcję elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia jej elastyczność.